Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Türkiye hakkında, çeşitliliği ve rengi, dünyadaki efsaneleri. Bu ülke her yıl milyonlarca turist çekiyor! Ve gerçekten, bunu düşünüyorsanız, Türkiye dışında başka hangi ülke, topraklarının dört Deniz tarafından yıkandığını övünebilir: kuzeyde-Karadeniz’de, batıda-Ege, Kuzey-batıda – mermer, güneyde – Akdeniz’de. Yılda 320 gün güneş ışığına ne dersin? Moskova’yla karşılaştırırsanız-Moskova’da yılda sadece 80 güneşli gün.

about TurkeyBugün, Türkiye gayrimenkul yatırımları için güvenli bir sığınak olmaya devam etmektedir. Ülke, rakiplerinin aksine, İspanya, İtalya ve Portekiz’den farklı olarak krizden etkilenmedi. 2018’in ikinci çeyreğinin sonunda Türkiye, konut fiyatları artışı açısından dünyada üçüncü sırada yer aldı-yıl boyunca %10.5 olarak gerçekleşti.

Türkiye hakkında bilmeniz gereken her şey

Misafirperver bir Türkiye’de bir tatilin faydaları hakkında çok şey duydunuz ve size doğrudan Türkiye’de gayrimenkul satın almanın avantajlarından bahsetmek istiyoruz. İşte bazıları:
1. Fiyat
Bugüne kadar, Türkiye’deki dairelerin fiyatı nispeten düşüktür, 60-70 metrekare için daire başına 30.000 avrodan teklifler vardır. Bununla birlikte, her yıl fiyatlarda istikrarlı bir artış var. Ayrıca Türkiye’de, çok sayıda geliştirici, yeterli paranız yoksa çok uygun olan ödeme için taksitler sunuyor, ancak Türkiye’de gayrimenkul satın almak için ilk bir ödeme var.

2. İpotek
2007 baharında, Rus vatandaşları da dahil olmak üzere hem Türk hem de yabancı gayrimenkul satın almak için kredi alma hakkı veren Türkiye’de ipotek Yasası ortaya çıktı. Bu yasadan önce, Türk bankaları (DenizBank da dahil olmak üzere) ipotek kredilerinde bulunmadılar ve Türkiye’de gayrimenkul satın almak isteyenler, tüm miktara sahip olmak ya da talebin önemli ölçüde sınırlı olduğu yüksek bir faiz oranıyla sıradan krediler almak zorunda kaldılar.

3. Yaşam maliyeti
Diğer birçok ülkede çok daha düşük. Günlük talep gören tüm hizmetler ve tüketim malları nispeten ucuzdur.

4. Ulaşım erişilebilirlik
Uçakla 3-4 saat ve misafirperver Türkiye’de bulunmaktadır.

Daha fazla özellik

5. Türkiye’de gayrimenkul inşaatı kalitesi
Daireler yüklü sıhhi tesisat, Gömme Dolaplar, mutfak ve tam mobilyalarla daireler ile kiralanır. Ve tabii ki, nesnelerin teslim zamanlaması ile memnun-birincil pazarda satın alırsanız – yeni bina, gecikmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Sözleşme 2019 yılının 2. çeyreğinde yazılmışsa, 2019’un 2.çeyreğinde anahtarları kesinlikle alacaksınız.

6. Oturma izni almak
Türkiye’de bir daire satın alırken, Türkiye’de oturma izni alabilir ve vizesiz konaklama koşullarını unutabilirsiniz.

7. Türkiye’de gayrimenkul karlı yatırım artı tüm yıl boyunca dinlenmek için fırsat: sonsuz Plajlar, kayak merkezleri, uluslararası düzeyde Golf sahaları ile temiz deniz.

Sizi Doğu masalına davet ediyoruz
Türkiye’de gayrimenkul sadece bir konfor ve güzel bir Akdeniz ikliminde yaşamak için bir fırsat değil. Ama aynı zamanda fonların karlı bir yatırım. Web sitemizde Türk Rivierası birçok güncel özellikleri bulacaksınız. Türkiye hakkında çok şey okumak yerine, sizi kendi gözlerinizle görmeye davet ediyoruz. Bu ülkenin dünyanın en parlaklarından biri olduğunu ve harikaları arasında sevdiğiniz yerde bir mülk satın aldığını anlayacaksınız.

Antalya Hakkında

Antalya hakkında bilgi size bu şehrin sadece en popüler değil, aynı zamanda belki de...

okumaya devam et
tarafından liudmila

İstanbul Hakkında

İstanbul hakkında bilgi, bu şehri ziyaret etmek isteyen ve zaten içinde yaşayan, ancak bu...

okumaya devam et
tarafından liudmila