Listeleri Karşılaştır

9 Alanya Uluslararası Noel fuarı 9 Aralık’ta açılacak

9 Alanya Uluslararası Noel fuarı 9 Aralık’ta açılacak

9 Alanya Uluslararası Noel fuarı 9 Aralık’ta açılacak. Noel’den önce ülkenin en güzel etkinliği olacak.
Noel pazarı için tüm hazırlıklar zaten tamamlandı. Şu anda zaten donanımlı toprakları ve yerleştirilen ticaret tezgahları. Ve ayrıca sahne programı katılımcıları hazırlanmıştır. Olay büyük bir meydanda Belediye binasının arkasında yapılacaktır. Fuar saatleri 10:00-22: 00 arası, giriş ücretsizdir.

Bu yıl, her zaman olduğu gibi, yerel ve yabancı yaratıcı ekiplerin büyüleyici performansları, unutulmaz şovlar, lezzetli temalı ve ulusal muameleler ve halk ustalarının gösteri planlanmaktadır.

9 Alanya Uluslararası Noel fuarı 9 Aralık’ta açılacak – ne olacak programı

Yerli insanlar için, Noel kutlaması alışılmadık görünebilir. Ancak şehirde çok çeşitli ulusal topluluklara ev sahipliği yapıyor, bu tatil çoğunlukla onlar için uygun. Şehrin sakinlerinin dediği gibi: «burada farklı Milletler yok, hepimiz» alanyalılar”. Aynı gün, Rusça, İngilizce, Türkçe ve Almanca ve daha pek çok dilde konuşabilirsiniz.
Noel fuarı, Alanya’nın iyi imajını yurtdışında yaratmaya büyük katkıda bulunuyor. Bu sadece Türkiye değil, aynı zamanda Finlandiya, Danimarka, Polonya, Litvanya, Ukrayna ve diğerleri gibi ülkelerde halkın çok dikkat çekiyor. Fuar dayanışma ve karşılıklı saygı parlak bir örnektir. Bu nedenle, bu ticaret platformu kasaba halkı birleştirmek ve çok sevilen tüm Festival atmosferi yaratmada önemli bir rol oynamaktadır.

img

liudmila

    Tartışmaya Katıl