Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

юридическая консультация

Hukuki Destek

Türkiye’de size gerekli hukuki danışmanlık sağlayabilecek bir uzmana danışmak, tercih edilen veya hatta gerekli olduğu durumlar ile karşı karşıya kalmanız mümkündür.  Üzgün olmaktan daha güvenli olmak daha iyidir ve önerileri doğru kararları vermenizi ve riskleri mümkün olduğunca azaltabilmenizi sağlayabilir.

Emlak satın alma bir ülkeden başka bir ülkeye değişebilir. Her ülkede aynı kurallar ve standartlar yoktur, gayrimenkul Türkiye’de uzun yıllara dayanan deneyime sahip güvenilir bir emlak Ajansı tarafından satın almanızı tavsiye ederiz; sonuçta, yasal konularda hala nispeten bilinmeyen birçok yabancı için; ve Türkiye’de İngilizce konuşan bir avukatın yardımı çeşitli faaliyetlerde ve koşullarda büyük yardımcı olabilir.

Biz profesyonel bir şekilde hukuki danışmanlık sağlayabilir doğru uzmanlar bulmada size yardımcı olacaktır …….

Biz konut, ticari, çiğ arazi, villa, ya da geliştirme, ya da yukarıdakilerin hepsi olması gerektiğini anlamaya yardımcı olacaktır-ve biz en iyi seçim yapabilirsiniz böylece doğru yönde yönlendirmek edeceğiz.

Yetenekli ve deneyimli Gayrimenkul Yatırım uzmanları ekibimiz her açıdan her atama analiz eder, mevcut piyasa koşulları ve sermaye akışının geniş bilgi uygulayarak. Nihai hedefimiz size kapsamlı bir pazar analizi sunmak ve gayrimenkul yatırım başarısı sunmaktır.

Real Estate Investment Consultancy
Property Management

Gayrimenkul yönetimi-gayrimenkul yönetimi olarak da bilinir-bir gelir özelliği, bulma ve tarama kiracı mülkiyet bakımı, kira toplama ve ortaya çıkan herhangi bir sorun işleme çalışan tüm yönlerini kapsar.

Bazı profesyonel mülk yöneticileri belirli hizmet türleri konusunda uzmanlaşırken, çoğu mülkünüz için tam sorumluluk almaya hazırdır-belirli şeyleri kendiniz ele almayı tercih etmediğiniz sürece

İşte bir özellik yöneticisi size yardımcı olabilecek bazı kritik görevler:

Satış sonrası hizmetlerimizle yeni mülkünüze geçişi düzelteceğiz. Bu su, elektrik, internet ve telefon bağlantısı düzenlemek için programları ile snags ve liaising ütü, mülkiyet üzerinde kalan herhangi bir inşaat nezaret içerir. Mülkünüzü vermek ve/veya beyaz eşya satın almak isterseniz, sizi en düşük maliyetle ancak yüksek kaliteli tedarikçilere yönlendirmek için her zaman bize güvenebilirsiniz. Müşterilerimizin her zaman yararlandığı Türkiye’de bilinen markaların çoğu için geçerli olan mağaza indirimlerimiz var. Kısacası, bizden en iyi hizmeti bekleyebilirsiniz

after sales services
Investment Management

LTA Emlak Gayrimenkul yatırımlarında uzun bir deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Stratejimiz esas olarak ticari mülkiyete odaklanmıştır-perakende, oteller, ofisler, lojistik parkları ve fabrikalar – güçlü getiri üretme kabiliyeti için seçilen varlıklar.

Yatırım yaklaşımımız, yüksek kaliteli varlıkları değer bazında elde etmek ve daha sonra aktif operasyonel iyileştirmeler yoluyla yatırım performansını artırmaktır. Yatırım uzmanlığımız ve küresel varlığımız, olumlu değerlemelerde yüksek kaliteli varlıkları tanımlamamızı ve edinmemizi sağlar. Deneyimli yönetim ekiplerimiz ve sahip olduğumuz tüm varlıklarda varlık yönetimi sürücü üstünlüğüne yoğun odaklanma. Birden fazla döngü boyunca olağanüstü risk ayarlı getiri üretme geçmişimizden gurur duyuyoruz.

Biz LTA’DA zaman test duracak deneyim özel ve ayırt edici tasarımlar var.

Tasarım ilkelerinin unsurlarını birleştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve arzularını karşılayan kaliteyi sağlayacağız. Fiziksel ve psikolojik olarak rahat ve göze hoş gelen şık iç mekanlar oluşturuyoruz.

Ekibimiz her proje odasında odanın her adımında çekicilik ve bireysellik sağlayacaktır. Biz renk dokusu ve formu ile birlik, uyum ve denge hoş bir geçiş yaratacaktır. Evinizdeki profesyonel zanaat sihirli edelim ve hayallerinizdeki evlerinin tadını çıkarın.

Furnishing & Decorating Solutions
other services

Türkiye’de Oturum izinleri veya ıkamet-bu ülke sizi daha uzun bir ikamet süresi için burada kalmaya karar verdik o kadar çok çekti eğer, bir yabancı karşılaşabileceğiniz başka bir kavram. LTA gayrimenkul yatırımlar şirketi size oturma izni alma konusunda yardım sunuyor.

OTURMA İZNİ ALMAK İÇİN TEMEL

Türkiye’de mülkün varlığı veya uzun süreli kiralık mülk-Türkiye’de ikamet için yeterli temel.
Tapu temelinde oturma izni için ilk kez başvurduğunuzda Rusya Federasyonu vatandaşına verilebilir.

Ajansımızın diğer servisler, havaalanında toplantı ve selamlama ile başlayarak, ailenizle daha fazla vakit geçirmenizi ve birçok organizasyon detayları hakkında endişelenmeden yurtdışında gayrimenkul satın almanızı sağlayacaktır. Ayrıca, müşterilerimize sunabileceğimiz hizmetler listesinde hiç bir kısıtlama yaşamadık. En önemli şeybizim için ilk önceliğimiz, çalıştığımız müşterilerin memnuniyetidir.

DİĞER SERVİSLER SİZE SUNUYORUZ
Böylece size aşağıdaki listeden hizmetler sunabiliriz:

1. Havaalanına Transfer ve havaalanında toplantı
2.Araba Kiralama ve / veya satın alma konusunda yardım
3.Muhasebe ve vergi ödemeleri (yerleşim ve vergi formları)*

other services