Listeleri Karşılaştır

BİZ KİMİZ?

Bu yazıda, hakkimizda bilgi sahibi olursunuz. Hayalleriniz gerçeğe dönüştürmek isteyen insanlara yönelik önerilen bir emlak ajansıyız. Bir daire, yeni ev ya da yatırım amaçlı gayrimenkul satın almak, dairenizi satmak ya da mükemmel bir kiralama arayışı olsun, yerel temsilciniziz. Biz ticari gayrimenkul ile ilgili hemen hemen her uzmanlık alanında farklı geçmişlere sahip, yüksek eğitimli, yüksek eğitimli gayrimenkul uzmanlarından oluşan entegre bir ekipiz.

İhtiyaçlarınıza uyarlanmış eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Özel mülk aramaları ve pazar danışmanlığından yenileme ve dekorasyon hizmetlerine, hatta anahtar teslimi mülk yönetimine kadar olan süreçte size yol göstermenize yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin tüm köşeleri hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak, müşterilerimizi hedefe doğru yönlendirebilmemiz ve onlara hangi şehrin en uygun olduğunu anlamasına yardımcı olmak demektir. Türkiye’de ikamet izni almak.

LTA Danışmanlık’ta işimiz, başarılı ilişkiler kurmaya dayanıyor – sizinle olan ilişkimiz ve bu ilkenin ilişkiniz. Kişiselleştirilmiş bir yaklaşıma ve insanların ihtiyaç ve isteklerini dinlemeye çok önem veriyoruz. Türkiye’de satın alma, satma ve kiralama süreçlerini ve prosedürlerini seyreden kapsamlı deneyimlerimizi paylaşarak hizmetlerimize değer katıyoruz. Yasallığınız, vergileriniz, mülkünüzün yenilenmesi, Türkiye hayatınızı kurmanız için – her adımda sizlerle birlikteyiz. Türkiye yaşamındaki uzmanlığımızla birleşen Türkiye yaşamı konusundaki samimi bilgimiz, Türkiye’de yaşama hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için bizi mükemmel bir ortak haline getirmektedir.

Görevimiz

Müşterinin geri bildirimlerine ve tavsiyelerine dayalı değişikliklere sürekli olarak uyum sağlayarak, en yüksek etik standartlara, değerlere ve müşteri hizmetlerine dayanan örnek hizmetler sunmak.

Her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun ve hatta beklentilerini aşan özel ve yenilikçi çözümler sağlayın.

Yenilikçi çözümleri teşvik eden ve gayrimenkul fırsatlarını ödüllendiren güncellenmiş pazar analizi ve uzmanlığıyla müşterilere yardımcı olun.

Gayrimenkul Piyasasında istişareler sağlamak Özellikle yabancının kar elde etmesi, yatırım yapması ve mutlu bir yaşam sürmesi.

Vizyonumuz

Türkiye pazarında yerli ve yabancı alıcılar, satıcılar, yatırımcılar için en çok tercih edilen ve güvenilir bir yer olmak.

Yatırımların yönlendirilmesi ve kontrol edilmesi en büyük oyuncudan biri, pazarda olumlu etki yaratmaları ve müşterilere yönelik beklentiler.

Hakkimizda ve bizim değerimız

Bütünlük

Çalışmamız güçlü ahlaki ve etik ilkeler tarafından yönlendiriliyor

Şeffaflık

Pazarlamayı daha şeffaf hale getirmek ve müşterilerimize ilgili verileri ve bilgileri ifşa etmek için aktif olarak katılıyoruz.

Gizlilik

Müşterilerimiz son derece dikkate değer ve saygı duyulmaktadır, LTA’da her zaman maksimum gizlilik ve profesyonellik sağlıyoruz

Takım çalışması

Güvenilir bir ortamda çalışmak gerektiğine inanıyoruz; departmanlarımız arasında her zaman takım çalışmasını ve güçlü iletişimi destekliyoruz.