Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Bulgaristan’da gayrimenkul satın almak nasıl

Bulgaristan'da mülk satın almak nasıl - kullanımınız için espert'in tavsiyelerini...

okumaya devam et
tarafından liudmila

Türkiye’de gayrimenkul alım süreci 2019

Türkiye'de gayrimenkul alım süreci 2019: Türkiye'de emlak satın alma süreci hakkında bir...

okumaya devam et
tarafından liudmila

Faydalı bilgiler gayrimenkul satın alma sürecinde ortaya çıkan bazı konularda gezinmek yardımcı olacaktır. Bu konular belgesel kayıt, hukuki işlem eskort veya genel ekonomik projeksiyonlar ile ilgili olabilir. Piyasanın durumunu görmek ve emlakçının yaklaşan eylemleri hakkında kısa bilgi almak isteyebilirsiniz.

Gayrimenkul, Türkiye, Bulgaristan ve Kuzey Kıbrıs – bu sadece konfor ve yaşamak için bir fırsat güzel bir Akdeniz iklimi, aynı zamanda karlı bir yatırım fonları.
Bizim desteği ile yatırımcıların projeleri gerçekleştirmek ve mutlu alıcıların hayallerini gerçekleştirdi. Biz, zamana ayak uydurmak prestijli ödülleri ve finansal alanlarda ve bankalarda güvenilir temas var.

Gayrimenkul satın almak için yararlı ipuçları

Yabancıların ilgi Türk gayrimenkul önemli ölçüde artmıştır son yıllarda. 9 ay 2018, gayrimenkul satış hacmi yabancılar aştı göstergeleri sadece 2017 yıl. Ocak-Eylül 2018, yabancılar satın Türkiye’de 24155 gayrimenkul, oysa tüm 2017 yıl satış hacmi 22 200.

Uzmanlar dışlamaz, bu yıl sonuna kadar gayrimenkul sayısı, satın alınan yabancılar Türkiye’de aşacak çıtayı 30 bin. Unutmayın, en büyük ilgi yabancılar neden Gayrimenkul İstanbul, Antalya, Bursa, İstanbul ve Yalova.

Yerel pazarın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve mükemmel bilgisi ile, uzmanlarımız size tam hizmet sunacaktır: bir değerlendirme turu organizasyonu, bir tesis seçiminde yardım, satın alma ve satış anlaşmasına tam destek, bir ipotek alma konusunda yardım, profesyonel bir yatırım danışmanlığı ve satış sonrası hizmet.

LTAdan gayrimenkul yatırımlar şirketi faydalı bilgiler

Ev, herkesin güvende hissetmek istediği yerdir. Gayrimenkul satın alırken profesyonellerin tavsiyesi, konut veya ticari gayrimenkul alım satım anlaşmasını yapmadan önce çok yararlı olacaktır. Bizim emlak ajansı faydalı bilgiler yurtdışında en iyi yatırım kararları almaya yönlendirecektir.

Lta Real Estate & Investment uzmanları her zaman size yardımcı olacak ve gayrimenkul işlemleri ile ilgili herhangi bir sorun hakkında danışmak, üçüncü şahıslara karşı çıkarlarını korumak, sipariş düzenlemek, yapmak ve işlem yapmak için gerekli belgeleri almak, meşruiyetini ve güvenilirliğini sağlamak, hem de taraflar arasında gizli ve güvenli bir yerleşim düzeni.

Biz rahat ve hareket olmadan, akıllı, sakin izin tüm koşulları, oluşturulan gayrimenkul dekorasyon tüm döngüsü yapmak. Türkiye’nin, Bulgaristan’ın ve Kuzey Kıbrıs’taki herhangi bir şehirde bir daire satın almak, satmak veya paylaşmak için en iyi tavsiyeleri vermeye hazırız.