Listeleri Karşılaştır

Güneşli Sahil hakkında

Güneşli Sahil hakkında

Bu yazıda Bulgaristan’daki Güneşli Sahil hakkında yararlı bilgiler bulabilirsiniz-coğrafi konum, turistik altyapı, harita, mimari özellikler ve turistik yerler.

Sunny Beach, Bulgaristan’ın en büyük beldesidir. Karadeniz’de, Burgaz şehrinin 30 km kuzeyinde yer almaktadır. Doğuya açık bir yarım daire şeklinde körfezin suları ve dağın ve deniz kıyısının uygun bir kombinasyonuna sahiptir.

Tesis 1959’da açıldı ve o zamandan beri sürekli genişledi. İyi ekoloji için Güneşli Sahil yetkili uluslararası ödülü ile işaretlenir – “Mavi Bayrak”.

Tatil ve Güneşli Sahil hakkında

Güneşli Sahil, çocuklu aileler için harika bir yerdir. Kıyı şaşırtıcı derecede sığ, deniz sığ, rekreasyon ve küçük çocukların oyunları için çok uygundur. Mayıs ayından Eylül ayına kadar 1.700 saatten fazla güneş ışığı. Ortalama yaz sıcaklığı 27 ° C’dir ve su 24 ° C’dir. yaz aylarında yumuşak deniz esintisi nedeniyle yorucu bir ısı yoktur. Altın sarısı ince kum ve nadir bitkilerle doğal kum tepeleri.

Açık hava meraklıları için tesis su sporları-yatçılık, Su kayağı ve Rüzgar Sörfü ile tenis, Binicilik sunmaktadır.

Tesiste çocuk partileri, Kukla Tiyatrosu ve çocuk diskosu bulunmaktadır. Çocuklar akşama kadar burada bırakılabilir, böylece ebeveynler denizde bol miktarda dinlenebilirler.

Güneşli Sahil Resort’ta 100’den fazla otelin yanı sıra birçok restoran, mağaza, Bazar, canlı müzik ve dans, pastaneler ve diskolar içeren barlar bulunmaktadır. Mini trenler, turistleri tesisin herhangi bir noktasına ulaştırır.

Çok sayıda folklor programı, Bulgar halkının yaşamı ve kültürel mirasına turistleri tanıtan çok ilginç ve çeşitlidir.

Güneşli Sahil hakkında efsaneler var. Bir parçası ol!

img

liudmila

    Tartışmaya Katıl